نکاتی درطراحی داخلی فضای ورودی

با توجه به فضایی که دردسترس داریم می توانید با یک کابینت، کنسول یا میز شروع کنیم. فقط حتما چیزی به دیوار آویزان کنیم تا فضا را به نظربزرگتر کند.
هنردیواری هم جایگزین خوبی است. استفاده ازچند قاب عکس که تن رنگی متناسب دارند فضا را بهتر و دکوراسیون ورودی را بزرگتر می کنند.

استفاده از تم های مختلف رنگی:

می توانیم ازچند تم رنگی و سبک مدرن و ساده استفاده کنیم. المانهای طبیعی نقش بسزایی در زیبا کردن فضای ورودی دارند. اگر فضای ورودی ما به نور مستقیم دسترسی ندارد ازگیاه استفاده نکنیم. درعوض از المان هایی مانند سنگ یا چند ظروف سفالی استفاده کنیم. اجازه دهیم فضا کاملا بی سر وصدا باشد. طراحی ورودی با رنگ خاکستری _ آبی دردیوار وهمچنین استفاده از قالیچه به فضا عمق می دهد.

طراحی داخلی کلاسیک:

با کمی خلاقیت می توانیم از یک نیمکت، فضایی مناسب برای نشستن و پوشیدن کفش استفاده کنیم. هم چنین فضای زیر این نیمکت می تواند محل خوبی برای قرارگیری کفش ها باشد. با اضافه کردن چند کوسن، نیمکت، حس دعوت بیشتری برای نشستن القا می کند.

طراحی داخلی خانه های کوچک:

استفاده ازآینه هایی کشویی که از بغل باز می شوند و پشت آن ها جالباسی یا رخت آویز است یا آینه هایی که به طاقچه وصل هستند فضا را بزرگتر می کنند و زیبایی منحصر به فردی در طراحی داخلی لابی ایجاد می کنند. آینه های قدی، بیشتر روی ارتفاع تاثیر می گذارند و باعث بلند شدن فضای ورودی می شوند و برای آپارتمان هایی که ارتفاع سقف پایین است مناسب تر هستند. پس با رعایت چند نکته کوچک به یک فضای ورودی ایده آل خواهیم رسید.