نقش کابینت ممبران در آشپزخانه

یکی از محبوب ترین کابینت های آشپزخانه، کابینت های ممبران می باشد. این نوع از کابینت بسیار جذاب بوده و نسل جدیدی از کابینت های کلاسیک می باشد که بسیار مقرون به صرفه است. این نوع کابینت به کابینت سه بعدی نیز معروف می باشد و حکاکی های روی آن ها به وسیله دستگاه (c n c) صورت می گیرد.


کابینت کلاسیک ممبران:

کابینت های کلاسیک سفید ممبران، آشپزخانه را زیباتر و فضای آن را بزرگتر نشان می دهد. هم چنین رنگ سفید تزئینات و حکاکی های روی کابینت را بیشتر نمایان می کند. وقتی با رنگ طلایی ترکیب شود یک آشپزخانه سلطنتی را به نمایش می گذارد و باعث می شود که فضا خسته کننده نباشد.

کابینت های تیره ممبران:

رنگ های تیره در دکوراسیون آشپزخانه می تواند حس و حال جالبی را به فضای این قسمت اضافه کند. اگر احساس می کنید که رنگ تیره باعث تاریکی آشپزخانه می شود توجه داشته باشید که حکاکی های روی این کابینت ها سنگینی را از بین خواهد برد. تمام این موارد به سلیقه ما مربوط می شود که می توانیم آن ها را کم یا زیاد کنیم.

کابینت های ساده ممبران:

نمای این کابینت ها بسیار ساده می باشد و به صورت عادی یا براق ارئه می شوند. روکشی که برای آنها استفاده می شود ضخیم می باشد و مانند کابینت های کلاسیک از نقش ها و منبت های پیچیده استفاده نمی شود. نسبت به کابینت های کلاسیک که پر کار هستند و نسبتا گران، قیمتی ارزان تر دارند و ترکیب آن ها با نورپردازی بسیار چشم نواز می شود. بنابراین یکی از مزیت های کابینت های ممبران نسبت به سایر کابینت ها انعطاف پذیر بودن آن است که مطابق با سلیقه ما کم و زیاد می شود.