فضای داخلی سرویس بهداشتی های کوچک

در دکوراسیون داخلی سرویس های کوچک باید محل قرار گیری عناصر اصلی مانند: روشویی، وان، دوش و توالت فرنگی را بدانیم و در بهترین جای ممکن آن ها را قرار دهیم. چیدمان باید به صورتی انجام شود که رفت و آمد و استفاده از آن ها را دچار مشکل نکند بنابراین باید ابعاد مناسب فضای سرویس بهداشتی را بدانیم.

استفاده از شلف در سرویس بهداشتی:

شلف ها ابزارهای ساده و کاملا کاربردی هستند که در هر قسمت از خانه مفید می باشند با وجود انواع حوله ها و مواد شوینده که در داخل سرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند وجود شلف ها در این فضا نظم دهی فراوانی را برایمان بهمراه دارد که بسیار شیک خواهد بود.

انتخاب رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی:

در هر نقطه ای از فضای خانه رنگ نقش به سزایی را ایجاد می کند. رنگ های روشن در هر فضایی می تواند آن فضا را بزرگتر و دلبازتر جلوه دهد . برای رنگ دادن به فضا می توانیم از کاغذ دیواری نیز استفاده کنیم که فضا را برایمان خاص تر کند.

استفاده از آینه در سرویس بهداشتی:

برای آن که سرویس بهداشتی کوچک، بزرگتر نمایش داده شود می توانیم از یک آینه بزرگ استفاده کنیم. وجود آینه باعث عمق در فضا شده و احساس بهتری را ایجاد می کند. حتی می توانیم از آینه هایی استفاده کنیم که دارای قفسه باشند که جای مناسبی برای نگهداری وسایل مورد نیازمان در سرویس بهداشتی است.

استفاده از فضای پشت درب در سرویس بهداشتی:

با نصب چند دستگیره در پشت درب سرویس بهداشتی می توان از این قسمت به عنوان آویز حوله استفاده کنیم. به ارتفاع و فاصله در هنگام نصب دقت کنیم تا هنگام استفاده دچار مشکل نشویم. هم چنین با توجه به ابعاد فضا می توان از قفسه های کشویی بیشترین بهره را ببریم. بنابراین با کمی دقت به فضای اطرافمان و به کاربردن چند نکته مهم و کاربردی بهره بهتری از فضای کوچک حمام و سرویس بهداشتی خانمان ببریم.