دکوراسیون داخلی آشپزخانه

حساس ترین قسمت خانه مربوط به دکوراسیون آشپزخانه می باشد. برای داشتن فضای جذاب دردرون آشپزخانه باید به اصول کاربردی در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه توجه داشت تا بتوان فضایی مدرن را ایجاد کرد.

آشپزخانه با دکوراسیون مدرن و باز:

دراین سبک از آشپزخانه از مهمانها نیز دعوت می شود که درجریان آماده سازی غذا قراربگیرند. استفاده از صندلی در کنار جزیره می توان محل نشمین خوبی برای مهمانها باشد. هم چنین می توان از تابلو نیز درقسمت هایی که نزدیک آشپزخانه باشد استفاده کرد که نمایی شیک را ایجاد خواهد کرد.

آشپزخانه کلاسیک و ساده :

یکی از بهترین ترکیب های رنگی برای آشپزخانه استفاده از پالت رنگ قهوه ایی ملایم است. دربسیاری از آشپزخانه ها حتی رنگ هود و قفسه ها را طوری انتخاب می کنند که با دیوار نیز هماهنگی ایجاد شود.

دکوراسیون انرژی بخش و جوان :

کابینت های این سبک از آشپزخانه از کف تا سقف را فراگرفته است وفضای بسیار بزرگ برای قرار گرفتن ملزومات آشپزخانه را ایجاد کرده است تمام قسمت های مختلف این آشپزخانه به رنگ سفید می باشند به همین خاطر نمای این آشپزخانه بازتر وبزرگتر دیده می شود.

آشپزخانه صمیمی :

در این سبک از آشپزخانه از دکوراسیون جذاب وراحتی استفاده می شود. استفاده از لوستر، قفسه های دوتکه و کابینت ها که قسمت های مختلف آشپزخانه را فرا گرفته، هم چنین پنجره ای که علاوه بر تامین نور کافی برای آشپزخانه چشم اندازی را برای افراد داخل آشپزخانه ایجاد می کند که حس طراوت و تازگی را به آشپزخانه می بخشد.