فضای ورودی آپارتمان و خانه

استفاده از آیینه ایده بسیار خوبی برای دکوراسیون می باشد. زیرا هم فضا را بزرگتر و هم دلبازتر نشان می دهد. هم چنین برای کسانی که می خواهند در خانه ما به عنوان مهمان حضور داشته باشند بسیار رضایت بخش است زیرا دیگر لازم نیست وارد قسمت های مختلف خانه شوند. بنابراین استفاده از آیینه با قاب چوبی یا برنجی وسعت خانه را چند برابر می کند.

نقش جاکفشی در فضای ورودی:

یکی از وسایل مورد نیاز ورودی منزل، جاکفشی است که با وجود فضای محدود خانه باید از آن استفاده شود. در بدو ورود به خانه کفش ها اولین پوششی هستند که در آورده می شوند و فضا را کاملا زشت نشان می دهند. بنابراین برای رعایت کردن موارد بهداشتی نیز کفش ها باید در جاکفشی هرچند کوچک قرار بگیرند.

قرار دادن گلدان درورودی آپارتمان:

گیاهان به هر فضایی طراوت وشادابی می بخشند و انرژی کاملا مثبتی را به فضای خانه تزریق می کنند. درست قرار دادن گلدان یا گیاهان زنده باعث دادن حس خوب به افرادی که وارد خانه می شوند دارد و هم چنین از لحاظ بصری به دکوراسیون خانه کمک زیادی خواهد کرد.

استفاده از پارتیشن در فضای ورودی:

اگر ورودی خانه یا آپارتمان از قسمت اصلی خانه تفکیک نشده و جدا نمی باشد و درب خانه مستقیم بروی پذیرایی باز می شود می توانیم از پارتیشن هایی که بصورت تخت های بادبزنی می باشد با طرح و رنگ های مختلف برای مجزا کردن فضا استفاده کنیم . هم چنین استفاده از پوشش های مختلف مخصوص دکور برای ورودی خانه فکری کاملا خلاقانه می باشد.